Tamir Harçları, Beton Katkıları ve Hazır HarçlarRepamor

 

 

Repamor

Çimento esaslı, kalın agregalı, yüksek performanlı tamir ve dolgu harcıdır. Elyaf ve polimer katkılar ile zenginleştirilmiştir, kuvvetli yapışma ve çatlamama özelliklerine sahiptir.

Su yalıtımı öncesinde yüzey hazırlığında, segregasyon ve boşlukların doldurulmasında, pahların oluşturulmasında, tij deliklerinin doldurulmasında ve beton hatalarının düzeltilmesinde kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
1,80 kg/lt 25 kg kraft torba
 


Repamor İNCE

 

 

Repamor İNCE

Çimento esaslı, ince agregalı, elyaf ve polimer katkılı, pürüzsüz yüzey kalitesine sahip, süratli donan tamir ve düzeltme harcıdır. Su yalıtımı öncesinde yüzeylerin düzeltilmesinde, kalıp hatalarının doldurulmasında ve dış cephelerin boya öncesi macunlanmasında kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
1,70 kg/lt 25 kg kraft torba
 


Latex

 

 

Latex

Su geçirimsizlik ve yapışma özelliklerini arttıran, sentetik kauçuk esaslı sıva, şap ve beton katkısıdır.

Seramik yapıştırıcıları ve tamir harçları ile beraber performans arttırıcı katkı olarak, şap ve sıvada çatlakların minimize edilmesi ve aderansın arttırılması amacı ile, aderans köprüsü oluşturulması amacı vb uygulamalarda kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
15 - 30 kg/m³ harç 5 kg bidon
30 kg bidon
 


M.D.F.

 

 

M.D.F.

Beton ve harç için su geçirimsizlik katkısıdır.

Çimento ile kimyasal reaksiyona girerek su geçirimsizlik özelliği sağlayan, DIN 18 550 standartına uygun sıvıdır. Ayrıca sıva ve şaplarda, prekast elemanlarda ve beyaz çimento içeren harçlarda kullanıma uygundur.


Sarfiyat Ambalaj
çimento miktarının % 2-3'ü 5 kg bidon
30 kg bidon
 


GipsoPLUS

 

 

GipsoPLUS

Alçı esaslı sıvalar için Astar

Tavan ve duvar uygulamalarında alçı sıvanın aderansını (yapışmasını) kuvvetlendirmek ve çatlamaları minimize etmek için kullanılır. Parlak ve pürüzsüz beton yüzeylere uygulandığında pürüzlü ve alçı sıva uygulaması için mükemmel bir yüzey oluşturur. Kullanıma hazır, mavi renkli, kuvarz katkılı akrilik polimer dispersiyonudur.


Sarfiyat Ambalaj
0,25 kg/m² 15 kg plastik kova
 


Betonex

 

 

Betonex

Çimento esaslı sıvaların altında aderans astarı olarak kullanılan ve sıvanın pürüzsüz beton yüzeylere veya betopan levhalara kuvvetle yapışmasını sağlayan, kullanıma hazır sıvı astardır.


Sarfiyat Ambalaj
0,20 kg/m² 20 kg plastik kova
 


Grout S 50

 

 

Grout S 50

Yüksek mukavemetli, akışkan kıvamda, süratli priz alan ve büzüşmeyen çimento esaslı grout harcıdır.


Sarfiyat Ambalaj
1,80 kg/lt 25 kg kraft torba
 


VGM 5

 

 

VGM 5

Çimento esaslı, yüksek mukavemetli, büzüşmeyen, akışkan kıvama sahip grout harcıdır. Makine yataklarında, kolon plakalarında ve ankraj işlerinde kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
1,90 kg/lt 25 kg kraft torba
 


ProKa

 

ProKa

Sıvalarda kireç yerine kullanılan, akışkanlaştırıcı ve işlenilebilirlik kazandırıcı sıvı katkıdır. Sıva, şap ve çimento esaslı harçlarda kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
çimento miktarının % 0,1–0,5'i 5 kg bidon
30 kg bidon
 


EP Mortar

 

 

EP Mortar

Epoksi esaslı, iki bileşenli, yüksek aşınma ve basınç dayanımına sahip tamir ve montaj harcıdır.

Dilatasyon profillerinin montajında, endüstriyel zeminlerin tamiratında, aşınma ve darbeye dayanımlı zemin kaplamalarının oluşturulmasında vb kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 kg/m²/mm 25 kg SET
 


Adex

 

 

Adex

Tamir harçları için aderans köprüsü ve demir donatı için korozyon önleyici çimento esaslı harç.


Sarfiyat Ambalaj
2,0 kg/m² 25 kg kraft torba
 


AdePox

 

 

AdePox

Eski ve yeni beton aderansını sağlayan, iki bileşenli ve solvent içermeyen epoksi reçinedir.


Sarfiyat Ambalaj
0,60 kg/m² 5 kg SET
 


Anti Freeze N

 

Anti Freeze N

Klorür içermeyen, antifriz ve priz hızlandırıcı beton katkısı (sıvı).


Sarfiyat Ambalaj
çimento miktarının % 0,5-2,5'i 25 kg bidon
 


Level A

 

 

Level A

KÖSTER Level A tek bileşenli, çimento esaslı, akışkan kıvamlı ve kendiliğinden yayılan zemin tesviye şapıdır. 2-10 mm arasındaki katman kalınlıklarında kullanıma uygundur. Sadece su ile karıştırılarak hazırlanan akışkan kıvamlı şap, zemin hazırlığı yapılmış zeminlere uygulanarak düzgün ve pürüzsüz zeminler elde edilir. Uygulama yapılarak düzgünleştirilmiş zeminlere PVC, linoleum, kauçuk, halı ve lamine parke uygulamaları yapılabilir. Çabuk kuruma özelliği ile kısa sürede üzeri kaplanabilir. Yüksek mukavemete sahiptir, mobilya ayaklarının basıncına dayanımlıdır.


Sarfiyat Ambalaj
Takr. 1,6-1,7 kg/m² 25 kg torba
 


Astar No.2

 

 

Astar No.2

KÖSTER Astar No.2 modifiye edilmiş sentetik reçine dispersiyonu esaslı, su bazlı astar malzemesidir. Zemin ve mükeakip kaplama katmanları arasında kuvvetli bir yapışma sağlar. Uygulandığı zeminlerdeki serbest parçacıkları bağlar ve zemini sertleştirir. Yüksek verime sahiptir, sarfiyatı düşüktür. Tek bileşenlidir, şantiye ortamında karışım işlemi gerektirmez. Düşük kokuludur ve yanıcı değildir, kapalı ortamlarda kullanıma uygundur. Astarlama işleminde kullanılır, nem yalıtımında kullanıma uygun değildir. Yüzeyin emiciliğini dengeler ve kapiler boşlukları tıkayarak düzenli kuruma sağlar, hızlı kurumadan oluşan çatlakları minimize eder.


Sarfiyat Ambalaj
Takr. 0,1-0,2 kg/m² 30 kg bidon

Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünlerimiz      Uygulamalar      İletişim