Pak Siding


Prestige

Modernlikten, estetikten ve pratiklikten ödün vermeden artan yaşam kalitesi. Modern bir dokuya sahip olan bu serinin profil kalınlığı 0,044'' ve diş yüksekliği 1/2'' dir.

Her türlü detayı çözebilecek aksesuarlarıyla mükemmel bir uyum sergiler. Uzun ömürlüdür, boya bakım ve onarım gerektirmez, kolay temizlenir, Yıllar sonra bile ilk günkü güzelliğini korur, Estetik ve çağdaş görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirir, binanıza değer kazandırır. Tuğla, beton, ahşap ya da çelik konstrüksiyon üzerine tek katlı veya çok katlı binalarda kullanılabilir. Her türlü hava koşullarına dayanıklıdır, esneme, büzülme esnasında kendini tolere eder. Güneşten gelen ultraviyole ışınlarına karşı dirençlidir. Ses ve ısı yalıtımı sayesinde ısıtma ve soğutma masraflarından tasarruf edilmesini sağlar. İç detaylarında kullanılan buhar dengeleyici sayesinde duvarlarda nem oluşturmaz. Üzerinde bulunan tahliye delikleri, köşe birleşim boşlukları sayesinde binanız nefes alır. Değişik renk ve doku seçeneklerine sahiptir.Her mevsimde kullanılabilen, kısa sürede ekonomik ve hızlı çözümleriyle montajı gerçekleşir kolay nakledilir.Elegant

Anılarınızla birlikte yaşam alanlarınızı da gelecek nesillere aktarma fırsatı. Seçkin bir dokuya sahip olan bu serinin profil kalınlığı 0,046'' ve diş yüksekliği 3/4'' dir.

Her türlü detayı çözebilecek aksesuarlarıyla mükemmel bir uyum sergiler. Uzun ömürlüdür, boya bakım ve onarım gerektirmez, kolay temizlenir, Yıllar sonra bile ilk günkü güzelliğini korur, Estetik ve çağdaş görüntüsüyle yaşam alanlarınızı güzelleştirir, binanıza değer kazandırır. Tuğla, beton, ahşap ya da çelik konstrüksiyon üzerine tek katlı veya çok katlı binalarda kullanılabilir. Her türlü hava koşullarına dayanıklıdır, esneme, büzülme esnasında kendini tolere eder.


Premium

Pak Siding Dış Cephe Kaplama Sistemleri’nden bir ilk daha; Pak Siding Premium

Pak Siding Cephe Kaplama Sistemi foam (köpürtülmüş) PVC'den üretilen cephe kaplama malzemesidir.

Pak Siding Dış Cephe Kaplama Sistemi gibi hem dekoratif hem de yalıtım amaçlıdır.

Pak Siding Dış Cephe Kaplama Sistemi’nde olduğu gibi altında XPS veya EPS ahşap çıta, nem bariyeri ile birlikte uygulanarak sistem halinde çözüm sunar.

Beyaz, bej, krem, gri, yeşil ve pembe gibi homojen renklerde ahşap görünümlü emboss desen verilerek üretim yapılır.

Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünlerimiz      Uygulamalar      İletişim