Nem ve Rutubet YalıtımıCrisin XP

 

 

Crisin XP

Toprak ile temas halindeki duvar ve kolonlarda gözlenen ve kapiler hareket ile yükselen suyun sebep olduğu nem ve rutubete karşı kullanılan sistemdir.


Sarfiyat Ambalaj
1,0 - 2,0 lt/mt 5,0 lt teneke kutu
 


Sanierputz WTA

 

 

Sanierputz WTA

Tuz kusması, boya kabarması, nemlenme ve yoğuşma görülen duvarlar için özel formüllü sıvadır. Mevcut sıva katmanı kazındıktan sonra yerine 1,5 - 2,0 cm kalınlığında KÖSTER Sanierputz WTA uygulanmalıdır. 3 kademeli koruma sağlar (ısı yalıtımı, rutubet yalıtımı ve tuz kusmasına karşı yalıtım).


Sarfiyat Ambalaj
12,0 kg/m² (her cm kalınlık için) 25 kg kraft torba
 


Küf Temizleme Solüsyonu

 

 

Küf Temizleme Solüsyonu

Duvar ve tavanlardaki mevcut küf tabakasının temizlenmesi ve dezenfekte edilmesi için kullanılan, pratik fısfıs şişede ambalajlanmış temizleme solüsyonudur.


Sarfiyat Ambalaj
1 şişe ile 1-3 m² 0,5 kg şişe
 


Anti Küf Sistemi

 

 

Anti Küf Sistemi

Isı farklarından dolayı oluşan küflenme ve küf mantarına karşı uygulanan, takriben 3 mm kalınlık oluşturan özel kaplama sistemidir. İç mekanlara ve duvar-tavan birleşim noktalarına uygulanabilir.


Sarfiyat Ambalaj
1 set ile 1-2 m² 3,5 kg SET
 


Anti Küf Boyası BEYAZ

 

 

Anti Küf Boyası BEYAZ

Küf tabakası temizlendikten sonra tekrar oluşumunu önleyen/geciktiren özel formüle sahip, yüksek nitelikli iç cephe boyasıdır. Geleneksel renklendirme sistemleri ile istenilen renkte boyanabilir. Normal boya gibi rulo ile iki kat halinde uygulanır.


Sarfiyat Ambalaj
0,2 - 0,4 kg/m² 1kg şişe
3,5kg kova

Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünlerimiz      Uygulamalar      İletişim