Balkon, Teras ve Islak Hacim Su YalıtımıBD 50

 

 

BD 50

Islak hacimlerde fayans ve seramik altı izolasyon katmanı olarak uygulanan, elastomerik reçine esaslı, tek bileşenli, gri renkli sıvı kaplamadır. Kuruduktan sonra üzerine çimento esaslı yapıştırma harcı ile seramik ve fayans kaplanabilir..

Elastiktir, yüksek mukavemete sahiptir ve pek çok farklı yapı malzemesine kuvvetle yapışır. Bu sayede ıslak hacim su yalıtımlarında tüm detayların tek bir ürün ile çözülebilmesine imkan tanır.


Sarfiyat Ambalaj
1,20 - 1,50 kg/m² 25 kg kova
 


KB-Pur 214

 

 

KB-Pur 214

Gezilebilir terasların ve balkonların su yalıtımı için kullanılan poliüretan reçine esaslı, solvent içeren, nem kürlü ve tek bileşenli su yalıtımı ürünüdür.

Aşınmaya karşı son derece dirençli olup, UV ışınlarına ve sıcak - soğuk farklarına (- 30 ila + 80 °C arasında) dayanımlıdır, su ve kar biriken terasların yalıtımında kullanıma uygundur.


Sarfiyat Ambalaj
1,0 - 1,50 kg/m² 6 kg teneke
25 kg teneke
 


Dachflex

 

 

Dachflex

Polimer reçine esaslı, tek bileşenli, beyaz renkli su yalıtımı ürünüdür.

Sürülerek uygulandığı yüzeylerde elastik ve eksiz bir izolasyon katmını oluşturur.

Güneş ışınlarının % 75'ini yansıtarak yaz aylarında aşırı ısınmaya engel olur, buhar geçirgen bir yapıya sahiptir ve yapı malzemesinde rutubet oluşumunu engeller. UV ışınlarına ve sıcak - soğuk farklarına dayanımlıdır.


Sarfiyat Ambalaj
1,50 - 2,50 kg/m² 5 kg kova
25 kg kova
 


BK 1000

 

 

BK 1000

Balkonların su yalıtımında kullanılan, seramik ve mermer yüzeylere kuvvetle yapışan, şeffaf su yalıtımı ürünüdür.

Özel astarı (BK 1000 Primer) ile beraber kullanıldığında sırlı fayans ve seramik, cam, mermer, granit, mozaik, CTP ve şeffaf plastik yüzeylere dahi kuvvetle yapışır, zamanla solma veya kararma yapmaz,

Üzerinde gezilebilir, özellikle balkonların su yalıtımında, ve dış cephelerde cam tuğla derzlerinin izole edilmesinde kullanıma uygundur. Not : Su deposu ve yüzme havuzu izolasyonunda kullanıma uygun değildir.


Sarfiyat Ambalaj
0,25 - 0,50 kg/m² 3,75 kg teneke kutu
 


BK 1000 Primer

 

 

BK 1000 Primer

Cam, sırlı fayans ve seramik gibi parlak yüzeylere KÖSTER BK 1000 ile yapılacak uygulamalardan önce astar olarak kullanılan, tek bileşenli, düşük viskoziteli, renksiz, solvent içeren astar ürünüdür. İzolasyon öncesinde aderansı arttırmak ve kuvvetli yapışma sağlamak amacı ile kullanılır.


Sarfiyat Ambalaj
30 - 50 ml/m² 250 ml teneke kutu
 


KB-Pur 560

 

KB-Pur 560

Poliürea - poliüretan, iki bileşenli ve sıcak püskürtme tekniği ile uygulanan izolasyon ürünüdür. Özel uygulama ekipmanı ile uygulanmakta olan KÖSTER KB-Pur 560, uygulandıktan sonra 15 saniye içinde kurur ve eksiz bir su yalıtımı katmanı oluşturur. Elastomerik izolasyon ürünü % 400 elastikiyete ulaşır. Yüksek aşınma direnci sayesinde viyadük, otopark, teras ve temel bohçalama yalıtımı gibi pek çok uygulamada kullanıma uygundur.

Özellikler :
• Çok süratli reaksiyon ve kuruma
• Sert elastik özellikte
• Yüksek elastikiyete sahip (% 400)
• Çok yüksek kimyasal direnç
• Çok yüksek mekanik direnç
• Yüksek aşınma dayanımı
• Hidrolize karşı dayanımlı
• Su buharı geçirgen yapıdadır.


Sarfiyat Ambalaj
Min. 2 kg/m2 400kg SET (A+B)

Ana Sayfa      Hakkımızda      Ürünlerimiz      Uygulamalar      İletişim